Pořad bohoslužeb Velikonoce 2018 zde

Víkend pro nezadané katolíky, 11.–13. května 2018 v Krušných horách >letáček

Zveme bývalé obyvatele Mikulovic a všechny ostatní, kteří mají zájem o návštěvu kostela sv. Mikuláše v Mikulovicích.
V úterý 1. května 2018 od 14.00 hodin bude kostel otevřený a přístupný k prohlídce.
Od 15.00 hodin bude sloužena Mše svatá.

V sobotu 21. dubna 2018 v 15.00 hodin bude sloužena mše svatá v kostele sv. Vavřince v Želině ze 4. neděle velikonoční, z neděle Dobrého Pastýře.
Srdečně Vás zveme.

V pondělí 9. 4. 2018 v 17.15 hodin bude mše svatá ze Slavnosti Zvěstování Páně v kostele Zvěstování Panny Marie a 14ti sv. Pomocníků.
Vzhledem k probíhajícím opravám bude vstup do kostela přes klášterní fortnu
(vstup do muzea). Srdečně Vás zveme.

V sobotu 7. 4. 2018 v 15 hodin bude u kaple Božího Milosrdenství v Brodcích sloužena poutní mše svatá. Srdečně Vás zveme.
Autobus na pouť do Brodců pojede: v sobotu 7. 4. 2018 Kadaň – Brodce – Kadaň
(Cestující budou přepraveni na pouť k Božímu Milosrdenství do Brodců a zpět.)
V autobusu nebude vybíráno jízdné.
plakátek

Národní pochod pro život a rodinu – Praha / sobota / 7. dubna 2018
videopozvánka
Přijďte připomenout spo­lečnosti nenahraditelnou hodnotu rodiny, manželství a respektu k životům těch nejmenších z nás. Přihlášení na pochodprozivot.cz.
Existuje návod k použití na manželský život? – beseda s MUDr. M. Fridrichovou z ostravského Centra pro rodinu se bude konat během programu v parku na Klárově. více

Facebook Oblastní charita Kadaň